Kolledžiragbi iga-aastase suurima vihamatši päev koitis tuulise, külma ja märjana, tekitades St. Johni kuulsalt edasiviiva meeskonna karmide lõualuude naeratuse ja hirmujudinad nende suhteliselt ja võluvalt dändilikust ja laevastikust. kolleegid Jeesuse Kolledžis.

Jeesus loodab muuta tuulest pühitud vihmast läbimärg harjumatu maastiku ajutiseks esteetilise ja sportliku võlu oaasiks, mida iseloomustavad nõtkete jäsemetega mehed, kes liiguvad postist postini, pall on midagi enamat kui sugestiivne välk. käest kätte, uppusid kiiresti keskväljal vaheldumisi üksteise sisse ja üle rügavate paksude ründajate nurin ja needused.

Tom Hudson lööb löögi

Jeesuse flaier Dan Marron võtab vastu John’s Cliffe’i

Ulatusliku ja kihiseva stiiliga, mille pärast Jeesuse tagaliin on nii tuntuks ja armastatuks saanud, mille Jaani külje muljetavaldavalt sõjakas korraldus neile keelas, vaatasid pealtvaatajad mängu teravaid detaile, millest mängu välja väänata. oodatud draama.

Õnneks tundusid mõlemad pooled rohkem kui valmis end kohustama ja õlgadest tõustes auruga astusid mõlema meeskonna ründajad lahingut pidama. Järgnes pakkide domineeritud ummikseisu periood, kusjuures eriline kiitus oli reserveeritud Jeesus-hoop Ssegawa-Ssekintu Kiwanukale, kelle õnnelik valmisolek end ikka ja jälle läheneva opositsiooni pahkluudesse heita pani mitmed pealtvaatajad sõna otseses mõttes imetlusest nutma.

Flanker Henry Rose, süda uhkelt varrukas, näitas säravat eeskuju pühendumisest ja eneseohustusest, pakkudes pakile motiveerivaid julgustusmürasid.

Rose juhib juba varakult eest

Sellest kihlumise esimesest etapist tõusis aga esikohale St. Johns tänu oma karja jõhkrale sihikindlusele, eesotsas number 8 Tom Poole'iga, ja kärbse James Cliffe'i löömisoskusele. 3:0 eduseisus.

Vaatamata sellele hetkelisele tagasilöögile saavutas Jeesuse meeskond kiiresti meelerahu, tagaliini terav jooksmine viis meeskonna suurepärasele positsioonile Johni poolajal, kust ründajad said oma varasemate pingutuste eest tasutud heade mängudega. töötasid pakile orienteeritud mängu mustrid, leides lõpuks välja sirutatud Rose'i üle Johni proovijoone.

Mängu alguses lahkelt, kui teadmatult Jeesusele penalti eest laenatud Johni löödud tee salapärane kadumine langes kahjuks kokku Jeesuse teise vajadusega, nähes, et poolkärbes Fowey Harvey jäi ilma võimalikust kahest punktist ja võimalus kahekordistada sihvakas eduseisu, mida Jeesus teisel poolajal hoidis.

Number 8 Poole paistis muljetavaldava Johni paki hulgast silma

Poolaeg oli üsna sünge, kuna mõlemad meeskonnad olid valusalt teadlikud mägedest, kuhu nad olid veel tõusnud, ja teisel poolajal ilmnes suures osas sama ummikseisu esimene pool, kusjuures mõlema meeskonna võrdne soovimatus järele anda langes kokku suutmatus opositsiooniliinidest läbi murda.

Poolaeg

Siinkohal kuulub tunnustus jällegi John’s Cliffe’ile, kelle raske ja kiire jooksmine oli Jeesuse tagaliini murdmisele kõige lähemal, ning Jeesuse külg- ja tugisammas Ed Taylor, kelle jõud ja kontrollitud metsikus rikke ümber rikkus suure osa Johni pallist. Nende õnneks, kes olid mures Johni kiiresti kaduva varustuse pärast, leiti lõpuks löök-tee, sekund pärast Jesuani distsipliini katkemist tähendas, et Johni kärbsepool vajab seda neljanda, viienda ja kuuenda St. Johni punkti löömiseks.

Johni tugev rivistus võimaldas neil teisel poolajal püsivat survet avaldada, kuid penaltist enamat ei õnnestunud neil realiseerida.

Sel hetkel ähvardas Jeesuse pealtvaatajaid tabada kerge pettumuse tunne, mida võimendas mänguperiood, kus Püha Johannese muljetavaldavalt abrasiivsed organiseerimisoskused nägid neid õnnelikult Jeesuse proovijoonel elama asumas, söömas viimaste minutitega, millega Jesuanid võivad lavastada tagasituleku.

Vapper kaitse hästi struktureeritud ründemängu vastu tõi kaasa pallikaotuse ja pärast Jaani rünnaku märkimisväärset raskust ära imenud Jeesus murdus, tagamängija Michael Pelton kindlustas suurepärase mängu suurepäraselt kaalutud löögiga, jättes palli maha. hüppas rõõmsalt üle proovijoone, kus ta suutis selle ise maandamiseks teha kergemaid puudutusi.

Suurepärase konversiooni tegi nurgast Harvey, kelle veidralt eraldatud isiksus ja mängustiil kogu mängu jooksul varjasid nii füüsilist kui intuitiivset ragbi jalgpalli mängimist ning võitsid talle JCRUFC mängumehe tiitli.

Võitnud proovilööja Pelton kasutas oma saapaid laastavalt terve päeva

Kui nüüd oli jäänud minuteid, näitas St. John’s imetlusväärset rünnakut, kuid ei suutnud palli säilitada, andes Jeesusele teretulnud võimaluse lüüa pall kaugele. Kõlas vile ning õnnitluste, kaastundeavalduste ja pidutsemiste saginas järgnes järjekordseks (pooleks) hooajaks rivaalitsemine, peaasi, et kõigil tundus tore olevat.